KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7358354
nr 735 8354
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Akvarell, Madeleine Pyk (f. 1934), komposition, signerad, motivets mått: 16x19
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2012
kl 17:29:35
20/1 10:19:11